opc_loader
Merken

470L Main Shaft Set

Artikelnr: H47H001AXW
8,90
Voorraad
Voorraad:
  6  items

H47H001AXW 

●Use for T-REX 470L.


●470 Main Shaft x 2
●470 Main Shaft Spacer(Φ6.1xΦ9x0.1mm) x 1
●470 Main Shaft Spacer(Φ6.1xΦ9x0.2mm) x 2
●470 Main Shaft Lock Ring(Φ8xΦ12.8x4.4mm) 1
●M2.5 Nut x 2
●M2 Nut x 1
●Socket Collar Screw(M2.5x12mm) x 2
●M2 Socket Collar Screw(M2x15mm) x 1

470L Main Shaft Set heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
Verzendmethode

Wij werken samen met:

Betaalmethoden

U kunt bij ons kiezen uit de volgende betaal methodes:

100% tevredenheid

Recensies
Geen reviews
Nieuwe Artikelen