opc_loader
Merken

500L Frame Mounting Block

Artikelnr: H50B011XXW
23,50
Voorraad
Voorraad:
  1  items
Beschrijving

H50B011XXW

Extra informatie

●Use for T-REX 500L.
●6061-T6 Aluminum alloy material and CNC processed.


●500L Frame Mounting Block x 3
●Socket Screw x 6(M2.5x6mm)
●Socket botton head Screw x 2(M2.5x6mm)
●Socket Screw x 4(M2.5x8mm)
●Washer x 4(Φ2.6xΦ5.8x0.6mm)

Beoordelingen (0)
500L Frame Mounting Block heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.